Кабінет швидкого монтажу 960х960-1шт.
Кабель-2 шт.
Powercom-2шт.
Блок живлення 300 Вт-2шт.
Карта прийому HD-712-2 шт.
LED-кабінети — сучасне рішення для яскравих подій
Світлодіодні кабінети — це професійна конструкція, створена для концертних майданчиків, виставок, презентацій та шоу. Вони забезпечують ідеальну картинку, стабільну роботу навіть у складних умовах .
Завдяки продуманій системі фіксації LED-кабінети можна швидко збирати та розбирати, що особливо цінують підрядники та технічні команди під час активних івентів. Практичність, легкість у транспортуванні та надійність — головні причини, чому ці рішення обирають професіонали.
💡 Вартість комплекту — від 950 $ (вартість залежить від наповнення кабінету)
Ідеальне поєднання якості, технологічності та швидкості монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUMION |
| Тип виводу інформації | Повнокольоровий з анімацією |
| Споживана потужність | 0.2 кВт |
| Яскравість | 5500 cd/m² |
| Розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Товщина | 120 мм |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 41 325 ₴







