Світлодіодна LED-стійка для реклами.
LED «Пілон» 960мм:1920мм Р4 внутрішній односторонній + Кабінетна система..
LED «Пілон» від компанії "TOMATO" - надяскрава відеостійка (відеовітрина) з можливістю відтворення контенту будь-якого змісту, які легко можна розташувати в громадських місцях (магазинах, торгових центрах, виставках тощо), що дозволить залучити споживачів у потрібному місці та в потрібний час. Адже будь-яка людина на свідомому чи підсвідомому рівні звертає увагу на динамічну та яскраву картинку.
- Розмір LED "Пілон": 960мм:1920мм.
- Модуль: внутрішній Р4мм.
- Каркас: Кабінетна система.
- Кількість сторін: односторонній.
- Яскравість модуля: 1000нітт
- Гарантія: 12 місяців.
Телефонуйте 38 (093) 001-48-48 і ми зробимо для Вас персональну пропозицію.
Області застосування:
- показ рекламного відео контенту;
- надання публічної інформації (прогноз погоди, новини, розклад поїздів, курси валют тощо);
- рекламні повідомлення;
- внутрішньокорпоративне інформування;
- підвищення статусу, іміджу підприємства чи бренду;
- впливом геть споживче поведінка.
Переваги:
- Мінімальна кількість часу на оновлення інформації
- Можливість динамічного змісту.
- Відсутня витрата на друк нової інформації, доставка нових матеріалів, витрати на монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Світлодіодний індикатор |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип виводу інформації | Повнокольоровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Яскравість | 1000 cd/m² |
| Розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Товщина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | будь-який на вибір |
| Крок пікселя/ роздільна здатність | 4 мм (240 х 480 px) |
| Тип | Світлодіодний екран |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 700 ₴











