Дисплей модуль LED P10 (320*160мм) монохромний (жовтий) Рухомий рядок.
Дисплей модуль LED P10 (320*160мм) є монохромним LED-дисплеєм жовтого кольору. Він має роздільну здатність 320 на 160 пікселів і призначений для створення рядків, що біжать, та інформаційних табло. Завдяки високій яскравості та чіткості зображення, цей модуль забезпечує гарну видимість навіть на сонячному світлі. З його допомогою можна створити ефективні інформаційні рекламні рішення для різноманітних заходів та місць використання
Характеристики:
- Тип - Світлодіодний модуль
- Напруга - 5 В
- Колір світіння - Жовтий
- Кількість світлодіодів - 512 шт.
- Колірна гама - Жовтий
- Тип модуля - Відображення графічної інформації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 512 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Габарити | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴










