Дисплей модуль LED P10 (320*160мм) монохромний, червоний Рухомі світлодіодні рядки.
Світлодіодний модуль (екран) P10 DIP червоний — це пристрій візуалізації інформації, який призначений для збирання світлодіодних екранів і рядків, що бігають, будь-якої конструкції й будь-якого розміру. Модуль являє собою елемент зі світлодіодами DIP, таку одиницю виробу називають ще кластер. З монохромних (одноколірних) модулів P10 зручно виготовляти світлодіодні екрани та рядки, що бігають. Модуль P10 дає змогу без проблем конструювати екрани будь-якого розміру, а також змінювати його розмір у будь-якому співвідношенні. Маркування P10 означає, що від центру одного пікселя до центру сусідньої відстані — 10 мм. Залежно від розмірів монтованого екрана стоїть діапазон відстані видимості. Тут він від трьох до десяти метрів.
Дисплеї дуже прості в установленні і використанні, це чудовий варіант для внутрішньої та зовнішньої реклами. Основна перевага світлодіодних екранів — їхня висока яскравість, стійкість до різних погодних умов, можливість використання в денну та нічну пору. Ступінь захисту лицьової панелі IP65, це дає змогу використовувати модулі, рядки та екрани, змонтовані з них за будь-якої погоди на вулиці.
Характеристики:
- Тип модуля — DIP P10 (одноколірний)
- розмір — 320 х 160 мм
- роздільна здатність модуля, пікс. - 512 (32 х 16)
- тип діода -DIP
- крок пікселя -10 мм
- SCAN модуля - 1/4
- робоча напруга — 5 В
- споживана потужність — 15 Вт
- ступінь захисту - IP65
- колір світіння — червоний
- робоча температура — от -30° до 60
- вага — 600 гр
Переваги світлодіодних модулів:
- тривалий термін експлуатації й експлуатації
- низьке енергоспоживання
- простота збирання та під'єднання
- легка зміна інформації на екрані
- міцний і герметичний корпус
- висока яскравість світіння
- широкий кут огляду
- універсальність використання
-
Світлодіодні модулі застосовуються для:
- організації світлової реклами Вашого бізнесу
- створення буквного та світлового табло
- складання об'ємних написів і текстів
- споруди вуличного або інтер'єрного екрана
- виготовлення рухомих рядків
- виготовлення вивісок, що світяться
- створення медіафасадів
- створення медіастдерів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кут свічення | 160 град. |
| Колір світіння | Червоний |
| Колірна гамма | Червоний |
| Габарити | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 391,50 ₴












