Комплект для LED-відео кабінету
(ціна за кв.м 960х960мм, при замовленні на Пром.юа)
Компанія «Tomate» пропонує вам комплекти для збирання світлодіодних екранів, що складаються з:
- Модуль Р3(192х192мм) – 25шт
- Магніт - 100шт
- Блок живлення 200 Вт – 3шт
- Карта прийому HD-512 - 1шт.
- Шлейф (короткий) – 12шт
- Шлейф (довгий) – 6шт
- Провід живлення модуля 5В RGB - 9шт
Цей варіант ідеальний для тих, хто воліє самостійно проектувати та створювати каркаси під свої потреби.
- Комплект стандарт: Яскравість модуля 1200ніт, Розмір діода 20/20
- Гарантія 12 місяців
- Наші контакти: (093) 909 48 48
Однак, для тих, хто цінує зручність та готові рішення, ми пропонуємо готові кабінети (вартість уточнюйте у менеджера):
У нас є:
- алюмінієві кабінети, що забезпечують легкість та стиль;
- сталеві кабінети, що гарантують надійність та довговічність;
- магнітні кабінети для зручності складання та обслуговування комплектуючих.
Варіанти готових кабінетів:
- 576 х 576 мм (кабінети зі сталі підходять для модулів Р3)
- 640 х 640 мм (кабінети зі сталі підходять для модулів Р10, Р5, Р2.5)
- 960 х 960 мм (кабінети зі сталі підходять для модулів Р10, Р5, Р2.5)
Варіанти кріплення кабінетів:
- На стіну
- На дрібноконструкцію
- На "підвісах" – тросах.
Гарантія 1 рік. Можливе продовження до 5 років.
За додатковою інформацією зверніться до менеджера нашої компанії!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Яскравість | 800 cd/m² |
| Розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 960 мм |
| Товщина | 90 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність по вертикалі | 384 пікс. |
| Роздільна здатність по горизонталі | 384 пікс. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Крок точки | 2.5 |
| Висота модуля | 960 |
| Тип | Світлодіодний екран |
| Ширина модуля | 960 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 060 ₴/кв.м





