Розмір: під замовлення 960х960, 960х640, 640 x640, 960х480, 640 x 480
Цвет: за бажанням клієнта;
Крок пікселя: 10 мм;
Керування: Wi-Fi, USB;
Степінь захисту від вологи: IP65 (для зовнішнього і внутрішнього використання).
Доставка світлодіодних табло в Київ, Львів, Одесу, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Івано-Франківськ, Вінницю, Полтаву - службами "Нова пошта" та "Інтайм".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Світлодіодний індикатор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Яскравість | 7500 cd/m² |
| Розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 640 мм |
| Товщина | 75 мм |
| Ширина | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 745 ₴


